Kontakta oss

Välkommen att besöka oss i våra nya lokaler på Stenfalksvägen i Värnamo. Ring gärna och boka ditt besök innan så vi snabbt kan hjälpa dig.

  • Besöksadress: Stenfalksvägen 2, 331 41 Värnamo
  • Post & paket: Box 601, 331 26 Värnamo
  • info@revgrp.se
  • 0370-69 07 60
  • Måndag-Fredag: 07.45 - 16.00

    Lunch: 12.15-13.00

Våra medarbetare

Vi är ett glatt, taggat team redo för just dina utmaningar. Tillsammans blir vi en komplett leverantör att luta dig tillbaka till medan du gör det du är allra bäst på. Vi är ett trettiotal anställda med auktoriserade och godkända revisorer samt auktoriserade redovisningskonsulter.


Marcus Svensson

Godkänd revisor 0370-69 07 72
marcus@revgrp.se

Helen Blomstrand

Godkänd revisor 0370-69 07 67
helen.bl@revgrp.se

Martin Gyllensten

Auktoriserad revisor 0370-69 07 65
martin@revgrp.se

Marcus Davidsson

Auktoriserad revisor 0370-69 07 79
marcus.davidsson@revgrp.se

Johanna Rask

Revisor 0370-69 07 64
johanna@revgrp.se

Mikael Axelsson

Auktoriserad redovisningskonsult 0370-69 07 63
mikael@revgrp.se

Nina Liljedahl

Revisor 0370-69 07 68
nina@revgrp.se

Annelie Andersson

Auktoriserad redovisningskonsult 0370-69 07 74
annelie@revgrp.se

Catrine Sandberg

Auktoriserad revisor 0370-69 07 75
catrine@revgrp.se

Josefine Kristensen

Auktoriserad redovisningskonsult 0370-69 07 78
josefine@revgrp.se

Kurt Sjöberg

Redovisningskonsult 0370-78 03 13
kurt.sjoberg@breda.se

Magdalena Forsberg

Auktoriserad redovisningskonsult 0370-69 07 69
magdalena@revgrp.se

Filippa Ingelsten

Redovisningskonsult 0370-69 07 70
filippa@revgrp.se

Lars Andersson

Företagsrådgivare/ Redovisningskonsult

Annie Sandgren

Redovisningskonsult 0370-50 19 54
annie@revgrp.se

Emma Hallberg

Redovisningskonsult/ Auktoriserad Lönekonsult 0370-50 19 55
emma@revgrp.se

Jonas Carlsson

Revisor 0370-69 07 73
jonas@revgrp.se

Charlotte Vernersson

Auktoriserad revisor 0370-50 19 58
charlotte@revgrp.se

Karolina Rang

Redovisningskonsult 0370-69 07 66
karolina@revgrp.se

Amar Kobaslic

Revisor 0370-78 03 10
amar@revgrp.se

Linnéa Karlsson

Redovisningskonsult 0370-50 19 57
linnea@revgrp.se

Cecilia Kallfeldt

Auktoriserad revisor 0370-50 19 59
cecilia@revgrp.se

Frida Kullberg

Redovisningskonsult 0370-78 03 11
frida.k@revgrp.se

Robin Jansson

Revisor 0370-78 03 15
robin@revgrp.se

Karolina Persson

Redovisningskonsult 0370- 78 03 12
karolina.p@revgrp.se

Julia Aspler

Redovisningskonsult 0370-69 07 71
julia@revgrp.se

Emil Rapp

Revisor 0370-78 03 16
emil@revgrp.se

Dijana Pastuhovic

Redovisningskonsult 0370-69 07 61
dijana@revgrp.se

Carl Melin

Revisorstudent -
carl@revgrp.se

Anita Stenfors

Administration 0370-69 07 76
anita@revgrp.se

Maria Nyberg

HR Ansvarig 0370-78 03 14
maria.n@revgrp.se

Emma Fredriksson

IT-Specialist 0370-69 07 77
emma.f@revgrp.se

Vill du kontakta oss?

Har du frågor om våra tjänster eller vill att någon av våra experter ska ta kontakt med dig? Fyll i formuläret så kontaktar vi dig snarast!