Kontakta oss

Välkommen att besöka oss på vårt kontor i Värnamo. Du parkerar lättast på parkeringen kring Flanaden. Ring gärna och boka ditt besök innan så vi snabbt kan hjälpa dig.

  • Flanaden 1, Box 601, 331 26 Värnamo
  • info@revgrp.se
  • 0370-69 07 60
  • Måndag-Torsdag: 07.45 - 16.00
    Fredag: 07.45 - 12.45

     Lunch: 12.15-13.00

Våra medarbetare

Vi är ett glatt, taggat team redo för just dina utmaningar. Tillsammans blir vi en komplett leverantör att luta dig tillbaka till medan du gör det du är allra bäst på. Vi är ett trettiotal anställda med auktoriserade och godkända revisorer samt auktoriserade redovisningskonsulter.


Marcus Svensson

Godkänd revisor 0370-69 07 72
marcus@revgrp.se

Helen Blomstrand

Godkänd revisor 0370-69 07 67
helen.bl@revgrp.se

Martin Gyllensten

Auktoriserad revisor 0370-69 07 65
martin@revgrp.se

Malin Björkqvist

Redovisningskonsult 0370-50 19 51
malin@revgrp.se

Johanna Rask

Revisorsassistent 0370-69 07 64
johanna@revgrp.se

Nicklas Lindberg

Auktoriserad revisor 0370-69 07 62
nicklas@revgrp.se

Mikael Axelsson

Auktoriserad redovisningskonsult 0370-69 07 63
mikael@revgrp.se

Jonas Carlsson

Revisorsassistent 0370-69 07 73
jonas@revgrp.se

Annelie Andersson

Auktoriserad redovisningskonsult 0370-69 07 74
annelie@revgrp.se

Catrine Sandberg

Auktoriserad revisor 0370-69 07 75
catrine@revgrp.se

Bo Sätermark

Godkänd revisor 0370-69 07 77
bo@revgrp.se

Josefine Kristensen

Auktoriserad redovisningskonsult 0370-69 07 78
josefine@revgrp.se

Marcus Davidsson

Auktoriserad revisor 0370-69 07 79
marcus.davidsson@revgrp.se

Kurt Sjöberg

Redovisningskonsult 0370-78 03 13
kurt.sjoberg@breda.se

Lars Andersson

Företagsrådgivare/ redovisningskonsult 0370-78 03 15
lars.andersson@breda.se

Magdalena Forsberg

Auktoriserad redovisningskonsult 0370-69 07 69
magdalena@revgrp.se

Filippa Ingelsten

Redovisningskonsult 0370-69 07 70
filippa@revgrp.se

Nina Liljedahl

Revisorsassistent 0370-69 07 68
nina@revgrp.se

Karina Carlsson

Redovisningskonsult 0370-50 19 52
karina@revgrp.se

Anita Stenfors

Administration 0370-69 07 76
anita@revgrp.se

Martina Johansson

Receptionist 0370-69 07 60
martina@revgrp.se

Annie Sandgren

Redovisningskonsult 0370-50 19 54
annie@revgrp.se

Emma Hallberg

Redovisningskonsult 0370-50 19 55
emma@revgrp.se

Yasmin Larsson Fridén

Redovisningskonsult 0370-50 19 53
yasmin@revgrp.se

Linda Larsson

Revisorsassistent 0370-50 19 56
linda@revgrp.se

Charlotte Vernersson

Auktoriserad revisor 0370-50 19 58
charlotte@revgrp.se

Karolina Rang

Redovisningskonsult 0370-69 07 66
karolina@revgrp.se

Hanna Johansen

Revisorsassistent 0370-78 03 11
hanna@revgrp.se

Amar Kobaslic

Revisorsassistent 0370-78 03 10
amar@revgrp.se

Frida Stigsson

Revisorsassistent 0370-69 07 61
frida@revgrp.se

Linnéa Karlsson

Redovisningskonsult 0370-50 19 57
linnea@revgrp.se

Cecilia Kallfeldt

Auktoriserad revisor 0370-50 19 59
cecilia@revgrp.se

Maria Nelson Berg

Revisorsassistent 0370-69 07 71
maria@revgrp.se

Vill du kontakta oss?

Har du frågor om våra tjänster eller vill att någon av våra experter ska ta kontakt med dig? Fyll i formuläret så kontaktar vi dig snarast!